piątek, 29 stycznia 2010

tak troszkę o blogu ;))

Heej ; ** !
Chciałybyśmy opowiedzieć wam, o tym co będzie mniej więcej na tym blogu.
A więc ... Będziecie mogli nas tu pytać o rady, prosić o metamorfozę dolki , może nawet przemeblowanie apartamentu.
Będziemy tu pisały wiele postów na temat mody na sd . ;) (podobne jak poprzedni ;] ) .
i wiele, wiele innych rzeczy związanych ze stardollem ^ - ^ .



Pozdrawiam : tinka1995 i MIkilucky ; **

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz