piątek, 29 stycznia 2010

tak troszkę o blogu ;))

Heej ; ** !
Chciałybyśmy opowiedzieć wam, o tym co będzie mniej więcej na tym blogu.
A więc ... Będziecie mogli nas tu pytać o rady, prosić o metamorfozę dolki , może nawet przemeblowanie apartamentu.
Będziemy tu pisały wiele postów na temat mody na sd . ;) (podobne jak poprzedni ;] ) .
i wiele, wiele innych rzeczy związanych ze stardollem ^ - ^ .



Pozdrawiam : tinka1995 i MIkilucky ; **

środa, 27 stycznia 2010

Modnie.

Mam ty parę fajnych ciuszków. Z tych fajnych, niedrogich elementów można zrobić nie złe kompleciki.
Oczywiście możecie spróbować sami. Ale ja pokażę wam jakie udało się zrobić mi:
Komplet numer 1. Łączna ilość 12 strld.
Komplet numer 2. Łączna ilość to 13 strld.Komplet numer 3. Łączna ilość 11 strld.
Myślę że ten artykuł wam się spodoba ;D. Jeśli chcecie ich więcej piszcie ;)